Facebook Image

9 MINI WYŚCIG "SOLIDARNOŚCI"

W dniu 30 czerwca 2017 r. Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu , Rekreacji i Turystyki „PELETON” wraz z Gminą Krosno przeprowadzi po raz dziewiąty Mini Wyścig „Solidarności” czyli wyścig kolarski dla dzieci do lat 12, organizowany jako impreza towarzysząca 28. Międzynarodowemu Wyścigu Kolarskiemu „Solidarności” i Olimpijczyków. W 9. Mini Wyścigu „Solidarności” mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym oraz zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskich Klubów Sportowych jak i ze szkół podstawowych.

W wyścigach mogą wziąć udział uczestnicy indywidualni. Zgłoszenie do wyścigu następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest do wypełnienia lub pobrania na stronie internetowej Organizatora www.wyscig.com.pl, należy wypełnić i odesłać do Organizatora na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłać faksem na numer (42) 677 26 06. Termin nadsyłania zgłoszeń 25 czerwca 2017 roku albo przyjść z wypełnionym formularzem w dniu wyścigu. 
Warunkiem udziału w wyścigu jest wyrażenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym oraz okazaniem dokumentu tożsamości przez rodziców lub opiekunów w dniu zapisów. 
Formularz powinien być wypełniony i podpisany bez wprowadzania w tekście poprawek. Brak podpisu, względnie wprowadzenie do tekstu formularza poprawek, podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych w dokumencie wykluczy zawodnika z udziału w wyścigu lub spowoduje dyskwalifikację. Uczestnicy indywidualni muszą spełnić wszystkie wymogi regulaminu, aby móc startować w zawodach kolarskich. 
Brak sztywnego kasku uczestnika powoduje nie dopuszczenie do udziału w wyścigu (kaski można bezpłatnie wypożyczyć u Organizatora).

szczegółowy regulamin wyscigu w załączniku regulamin wyścigu

Przyjaciele klubu