Facebook Image

Pierwszy Krok w Judo

Pierwszy Krok w Judo - turniej judo dla dzieci oraz warsztaty judo dla wszystkich chętnych w wieku 4-10 lat.

Organizator UKS 15 Krosno.

Data: Niedziela, 26 listopada 2017

Rozpoczęcie godz: 10.00 Zakończenie godz: 16.00

Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej nr 15 Krosno ul. Kisielewskiego 18 38-411 Krosno

Cena biletów: Wstęp wolny

Turniej judo dla dzieci zrzeszonych w klubach judo które nie występowały w turnieju (pierwszy start), oraz warsztaty dla wszystkich dzieci w wieku 4-10 lat które chcą postawić pierwszy krok w judo.

Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki

FSW.JPG

Data: Sobota, 25 listopada 2017

Rozpoczęcie godz: 8.00 Zakończenie godz: 17.00

Miejsce: GOSIR Jedlicze ul. Kościuszki 1 38-460 Jedlicze

Srebro dla Judoczki UKS 15 Krosno na Pucharze Polski

4 listopada w Bytomiu Marysia Łętkowska (UKS 15 Krosno) wywalczyła Srebro Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego.

22.10.2017 w Lublinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Lublina w Judo. Nasz klub reprezentowało 12 zawodników oraz trener Mirosław Nowicki i rodzic Wojtek Borkowski, zdobyliśmy 11 medali - 4 złote, 3 srebrne, 4 brązowe i 2 miejsca poza podium. Gratulujemy zawodnikom udanego startu - przed nimi kolejne turnieje i zmagania o medale.

W niedzielę (22 października) w Zakopanem odbył się Puchar Polski Młodzików w Judo zorganizowany przez Zakopiański Klub Yudo Yamabushi. Klub UKS 15 Krosno reprezentował Filip Bęben, który trenuje pod okiem trenera Mirosława Nowickiego i Grzegorza Morawskiego. Po ciężkich walkach wywalczył brązowy medal Pucharu Polski Młodzików w Zakopanem. Zawodnik wystartował w kat. 73 kg i był to jego pierwszy start na imprezie takiej rangi. Zdobyte doświadczenie i możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z bardzo mocnymi zawodnikami zaowocuje kolejnymi startami i szansami medalowymi w kraju i za granicą.

Wywiad Radia Rzeszów

Dla zainteresowanych nagranie wywiadu Radia Rzeszów z prezesem klubu, trenerem i zawodnikami ( )

5 medali na Turnieju w Aradzie

Nasza reprezentacja na Turnieju w Aradzie wywalczyła 5 medali. W nasz klub reprezentowalo 9 zawodników, trener Mirosław Nowicki oraz rodzice Wojtek i Sławek.

Medale zdobyli; Joanna Bednarz (złoto), Judyta Borkowska, Anna Bednarz i Zuzanna Koś (srebro), Renata Nowak (brąz). Dziewczyny drużynowo zajęły 3 miejsce.

Miejsca tuż za podjum zajęli: Filip Bęben, Aleksander Findysz, Mateusz Gromek i Mikołaj Szeja.

Dziękujemy serdecznie Gminie Krosno za wsparcie dzięku któremu mogliśmy uczestniczyć w turnieju.